top of page

Марафон здоров’я «ДіаРуханка»

Фейсбук-3.jpg

Де? Онлайн в телеграм-каналі «ДіаРуханка» 

Коли? З 11 листопада до 16 грудня 2022 року

 

Офіційний старт проекту: 11 листопада 2022 року, онлайн-трансляція на сторінці Facebook та Youtube-каналі Ново Нордіск Україна.

 

Зробіть свій внесок в подолання діабету – долучайтесь до здорового життя вже зараз!

Переходьте за посиланням  https://t.me/+qQLn3bfOO8Y0Y2Qy та долучайтеся до         телеграм-каналу «ДіаРуханка».

 

Обмеження: перед участю у проекті обов’язково порадьтесь зі своїм лікарем

Участь у проекті дозволена від 18 років.

 
 
pngwing.com.png

Марафон здоров’я «ДіаРуханка»

 

До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом компанія Novo Nordisk та міжнародна програма партнерства для поліпшення здоров’я містян «Міста долають діабет» анонсує проведення марафону здоров’я «ДіаРуханка».

 

      «ДіаРуханка» – це 30 хвилин помірних спортивних навантажень протягом 30 днів для людей діабетом, предіабетом, зайвою вагою та усіх, хто піклується про своє здоров’я у колі однодумців під пильним наглядом наших експертів: ендокринолога-дієтолога Анастасії Соколової та фітнес-тренера Ксенії Літвінової. 

 

             В програмі марафону:

- Поради від експертів щодо зміни способу життя для людей з діабетом та зайвою вагою;

- Відеотренування з фітнес-тренером Ксенією Літвіновою;

- Онлайн-ефіри з ендокринологом-дієтологом Анастасією Соколовою з можливістю отримати відповіді на ваші запитання;

- Посильні завдання з фізичної активності на кожен день;

- Трекінг показників здоров’я та самопочуття у чатботі проекту;

- Спілкування у колі однодумців;

- Розіграш призів серед активних учасників марафону.

pngegg.png
pngegg.png

Коли діагностують діабет, багато людей думають, що вони не зможуть жити так, як би вони хотіли. Але ми маємо приклад людей, які показали світові, що можна досягнути будь-яких вершин, незважаючи на своє захворювання. Це команда Team Novo Nordisk.

 

   Сімнадцять років тому Філ Саузерленд зібрав групу з восьми велосипедистів із діабетом 1 типу, щоб взяти участь у перегонах в Америці і підвищити обізнаність про діабет. Ніхто не думав, що у них є шанс. 

 

     Але команда виграла Race Across America у 2007, 2009 та 2010 роках. Ця нова команда розвинулась і почала брати участь у змаганні World Cycling — найвищому рівні в цьому виді спорту. У 2015 році чотири члени команди завершили 300-кілометрову гонку Мілан - Сан-Ремо. 300 кілометрів! Ніхто, хто живе з діабетом 1 типу, ніколи раніше не брав участь і не фінішував у цій гонці! 

 

    Данський режисер Пітер Альстед і його знімальна група понад рік працювали з Team Novo Nordisk, щоб розповісти історію команди. І них вийшов не просто фільм про діабет, але й про командну роботу, сім’ю, мотивацію, надію та натхнення.

 

      Впевнені, що ця історія надихне і вас, подарує надію, що незважаючи на всі труднощі, які ми зараз проходимо, ми здатні на більше, ніж думаємо. Сила всередині кожного з нас! 

bottom of page